Kentsel dönüşümün en güçlü ve en etkin mimarlarından biri olarak Aykaç İnşaat, Türkiye’nin birçok bölgesinde büyük ölçekli  konut projelerine imza atarken; ülkemizin gelişiminde önemli rol oynayan, yapı müteahhitliğinden, kentsel dönüşüm projelerine, proje yönetiminden, danışmanlık hizmetlerine gibi çok sayıda projenin sahibi olmaktan da gurur duymaktadır.

YAPI MÜTEAHHİTLİĞİ, KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ, PROJE YÖNETİMİ, DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE FAALİYET GÖSTERDİĞİ TÜM ALANLARDA PERFORMANSINI ARTIRARAK SÜRDÜRMEKTEDİR.

Türkiye’de 2013 yılında kentsel dönüşümde alınan yol, mütekabiliyet yasası ile oturum izninin uzatılması ve özellikle kredi notunda artış ile yatırım yapılabilir seviyeye ulaşılması, inşaat başta olmak üzere tüm sektörlerle ilgili olumlu beklentileri artırmıştır. Yaşanan bu gelişmeler Aykaç İnşaat’ı şehircilik alanında uzman ekibiyle, kentsel dönüşüm projelerine odaklanmasına neden olmuştur.

Aykaç İnşaat, sadece satış öncesinde değil, satış sonrasında da müşterilerini yalnız bırakmayarak teslim ettiği her projenin arkasında olmayı sürdürmüştür. Bu yaklaşımı gelecek projelerinin ve başarılarının temelini oluşturmaktadır. Bugün Aykaç İnşaat’ın yer aldığı tüm faaliyetlerde sahip olduğu köklü geçmişin izleri görülmektedir. Yeniliklere açık ve donanımlı çalışanlarıyla Aykaç İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerle müşterilerine katma değeri yüksek bir gelecek sunmaktadır.

Yapı Müteahhİtlİğİ

Üstlendiğimiz her yeni projede memnuniyeti ön planda tutar, modern mimariyi ve en son teknolojiyi kullanarak titizlikle tam zamanında teslim ederiz. “Mutlu Yaşam Alanları” oluşturmak için size verdiğimiz sözün hep arkasında dururuz.

danışmanlık

Tesis, ekipman, ürün, ve hizmetlerinizin kalite, sağlık, güvenlik, çevre ve sosyal sorumluluk alanlarındaki standart ve gereklilikleri karşılaması, firmanızın güvenilirliği açısından son derece önemlidir.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel dönüşüm alanı oluşturmak, o bölge için imar tadilatı, imar artışı avantajlarından yararlanmak, kentsel dönüşüm kapsamına girmiş veya girmesi planlanan binanız için kanun kapsamında yapılan işlemlerin ve alınmış kararların denetlenmesi için uzmanlarımız size her konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Proje Yönetİmİ

Proje yönetimi, yatrımcının, proje geliştiricinin veya mülk sahbinin belirlediği hedefleri, projeleri doğrultusunda başarılı kılmak için sürekli değişen parametreleri de göz önünde bulundurarak gerçekleştirmesinde yardımcı olurken riskleri en aza indirir.

© 2017 Aykaç Gayrimenkul Yatırım İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Bütün hakları saklıdır.