Aykaç İnşaat, 13 yıllık deneyimi ile gayrimenkul sektöründe itibarın ve güvenilirliğin simgesi olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.  Aykaç İnşaat’ın Türkiye genelinde yürüttüğü faaliyetler, modern ve güvenli bir yaşam tarzının temelini atmaktadır. İnşaat sektörü, ekonomik kalkınmanın yapı taşlarından biri olarak yaşamsal bir işleve sahiptir. Aykaç İnşaat, bu dev ve zorlu endüstride, 2004 yılından bu yana kesintisiz olarak sürdürdüğü başarılı çizgisiyle öncü bir rol üstlenmiştir. 

VİZYONUMUZ; Hayata geçİrdİğİmİz tüm projelerİn müşterİlerİmİz ve İş ortaklarımız açısından yüksek katma değer yaratarak bunu geleceğe taşımaYI KENDİMİZE GÖREV EDİNMEK.

Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt veren Aykaç İnşaat için “zirve”, ulaşılması hedeflenen yer değil; gelişim, başarı ve hizmet için yola çıkılan “nokta”dır. Kısacası Aykaç İnşaat, gerçekleştirdiği ilk projeden bugüne dek hep zirvede olmayı hedeflemiştir. Kentsel dönüşümün en güçlü ve en etkin mimarlarından biri olarak Aykaç İnşaat, Türkiye’nin birçok bölgesinde konut projelerine imza atarken; ülkemizin gelişiminde önemli rol oynayan konut, öğrenci yurdu, kentsel dönüşüm projeleri, ofis, iş merkezi ve residence gibi çok sayıda projenin sahibi olmaktan da gurur duymaktadır. 

Uzmanlık alanlarında çağın gereklerini büyük bir özen ve titizlikle uygulayan Aykaç İnşaat, öncelikle en değerli kaynağı olan çalışanlarının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak sahip olduğu konumu sürekli geliştirmeyi; deneyimini, birikimini ve vizyonunu bulunduğu coğrafyanın ötesine taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak görmektedir.

MİSYONUMUZ; YATIRIM YAPTIĞIMIZ BÖLGELERDEKİ YAŞAM KOŞULLARI DEĞERLENDİRMEK VE BU KOŞULLARIN İYİLEŞTİRİLMESİ  İÇİN STRATEJİLER  OLUŞTURMAK.
© 2017 Aykaç Gayrimenkul Yatırım İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Bütün hakları saklıdır.