Aykaç İnşaat, topluma kaliteli mekânlar kazandırmayı ve mutlu yaşam alanları inşa etmeyi öncelikli hedef olarak belirler.

2004 yılında sektöre ilk adım attığımız günden bu yana, kısa sürede önemli projelere imza attık. Ülkenin geleceğine yatırım yapan bir kurum olmanın getirdiği bilinçle, gerçekleştirdiğimiz projelerde büyük deneyim kazandık. Ülkemizin kaynaklarını etkin bir şekilde değerlendirerek, edindiğimiz tecrübe ile Türkiye’nin kalkınması noktasında kendimizi her zaman sorumlu hissettik.

AYKAÇ İNŞAAT OLARAK SEKTÖRDEKİ TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ VE ULUSLARARASI STANDARTLARI YAKINDAN TAKİP EDEREK PROJELERİMİZDE UYGULAMAYA BÜYÜK ÖNEM GÖSTERMEKTEYİZ.

İnşaat sektöründe ki teknolojik gelişmelerin ve uluslararası standartların yakın takipçisi olmaya ve projelerimizde bu standartları uygulamaya büyük önem gösterdik. Tamamladığımız her projede bu duyarlılığımızın gerektirdiği koşulların varlığını hassasiyetle koruduk.

Aykaç İnşaat sürekli yenileniyor, büyüyor ve şehrin kimliğini tamamlayan yapılar kurmak için projeler gerçekleştirmeye dün olduğu gibi, bugün de devam ediyor. Sizler için, ülkemiz için önemli olanın farkındayız.

Bu yüzden,  müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yüzündeki gülümsemeyi sürekli kılmak için çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz.

Şaban Aykaç
Kurucu

© 2017 Aykaç Gayrimenkul Yatırım İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Bütün hakları saklıdır.